vefff (vefff) wrote,
vefff
vefff

This journal has been placed in memorial status. New entries cannot be posted to it.

Из предвыборной программы Ющенко

Я честно стараюсь в это вникнуть, изо всех сил!
Усі п’ять років президентства моїми незмінними орієнтирами були незалежність, демократія, потужна економіка і сильна українська держава. Я не поступався національними інтересами заради прихильності чужих столиць.

 

(Вашингтон, видимо, родная столица…)


Під час мого перебування на найвищій державній посаді Україна побачила демократичні способи врегулювання протиріч, ніхто не може дорікнути мені переслідуванням політичних опонентів.

(Кирпа, Кравченко…)


УКРАЇНІ БУТИ ВІЛЬНОЮ

 

2. Ми скасуємо недоторканність депутатів, суддів та Президента.

(Кто «мы»?)

 

4. Я відроджую пам’ять про національні трагедії та перемоги. Ми пам’ятаємо минуле, щоб мати майбутнє. Ми досягли порозуміння у суспільстві щодо засудження Голодомору та інших злочинів проти українського народу. В Україні й надалі буде відновлюватися історична справедливість: громадяни – жертви сталінського режиму отримають компенсацію у вигляді доплат до пенсій…

(Хероям сала!)


5. Ми віддаємо належне ролі християнства у становленні української нації і держави. Поважаючи право усіх на свободу віросповідання, прагнемо єдності українського православ’я.

(Кто «мы» снова? В данном случае, возможно – я и брат Петя?)


6. Моя мета – членство України в ЄС. Громадяни України відчують на собі переваги європейського курсу. Українці отримають право в'їзду до країн ЄС в безвізовому режимі, їх права за кордоном будуть захищені.

(Уже было…)


7. У непростих умовах Україна зберігає суверенітет і територіальну цілісність. Як Верховний Головнокомандувач я не залишу Україну наодинці із зовнішніми загрозами. Разом з європейськими сусідами ми будемо зміцнювати євроатлантичну систему колективної безпеки

(Уже было…)

 

УКРАЇНІ БУТИ СПРАВЕДЛИВОЮ

 

3. Однаково важлива для країни праця не може по-різному оплачуватись. Держава встановить справедливі співвідношення в оплаті праці всіх працівників бюджетних установ. Статус працівників сфери освіти, культури, охорони здоров’я буде прирівняний до статусу державного службовця.

(Национально озабоченные выкладачи и так за Ющенко. Они столько наварили на дермове, что им статус госслужащего уже не нужен.)

 

6. Ми завдамо рішучого удару по корупції, почавши з верхніх ешелонів влади.

(Кислинскому и «Больнице будущего» превед.)

 

8. Запровадження зовнішнього незалежного оцінювання зупинило корупцію при вступі до вищих навчальних закладів.

(Куплю справку, куплю сертификат, куплю статус чернобыльца и вообще все лучшее детям гор...)

 

УКРАЇНІ БУТИ СИЛЬНОЮ

 

6. Через бездумну політику запозичень витрати державного бюджету на обслуговування зовнішнього боргу вже перевищують видатки на освіту і охорону здоров’я разом узяті. Ця політика буде припинена, Україна має заробляти, а не позичати. Запозичення будуть здійснюватись лише для забезпечення законодавчо визначених інвестиційних пріоритетів і відповідно до можливостей бюджету їх обслуговувати.

(Кто-то очень сильно настаивал на вливаниях от МВФ…)

 

К сожалению, очень многа букафф и все похожи. Я все это прочитать не могу, а  понять тем более. Почему он о себе все время говорит во множественном числе? У него раздвоение личности?

Кто читал и понял, – оъясните в двух словах, пожалуйста.

Мне кажеццо, что кроме последних трех предложений можно было ничего и не писать :)

Для подальших перетворень Україні потрібна міцна правова основа держави, чітка система державного управління. Мої найперші дії будуть спрямовані на їх створення.


З урахуванням результатів всеукраїнського обговорення я внесу народний проект Конституції України до Верховної Ради України.


Якщо протягом 100 днів країна не отримає нової Конституції, повноваження Верховної Ради України будуть достроково припинені, позачергові вибори відбудуться з одночасним референдумом з ухвалення Основного Закону держави.

Tags: Ющенко, выборы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments